• +90 532 069 8188

İzmir Havalimanı Uşak transfer hizmetleri ile ekonomik, konforlu ve rahat yolculuk imkanı sunuyoruz. İki şehir arası mesafe yaklaşık 220 kilometredir ve İzmir Uşak vip transfer hizmetleri ile yaklaşıık 3 saatte rahatlıkla adresinize ulaşabilirsiniz.

İzmir Uşak minibüs kiralama opsiyonumuz ile kalabalık grup rezervasyonlarınızda konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Filomuzu oluşturan araçların tamamı son model bakımlı lüks araçlardır. Sunduğumuz ekonomik fiyat avantajları ile her kişi sayısı ve her bütçeye uygun özel transfer hizmetlerimiz mevcuttur.

Seyahatlerinizde sizlere eşlik edecek olan sürücülerimizin tamamı taşıma yetki belgesi olan SRC belge sahibi alanında uzman sürücülerdir. Konforlu ve güvenli İzmir Uşak vip ulaşım hizmetlerinden yararlanmak için web sayfamızda bulunan rezervasyon formumuzu doldurabilirsiniz. Telefon yoluyla bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için +90 532 0698188 numaralı hattımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Grup rezervasyonlarınız mail yoluyla info@karabagvip.com adresinden bize ulaştığınız taktirde en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.