• +90 532 069 8188

İzmir Havalimanı Salihli transfer hizmetleri ile Manisa Salihli ilçesine en ekonomik fiyatlarla kolay ve konforlu ulaşım sağlıyoruz. İzmir Manisa Salihli ulaşım yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmekte iki bölge arası mesafe 94 kilometredir. Ulaştırma Bakanlığına kayıtlı olan D2 yetki belgeli araçlarımız ve SRC, Psikoteknik sahibi alanında uzman personelimiz ile son derece güvenli ve rahat bir yolcuuluk deneyimi yaşarsınız.

Adnan Menderes Havalimanı Salihli vip transfer hizmetleri ile yıllardır İzmir'de hizmet veren A grubu seyahat acentasıyız. İzmir Havaalanının hemen çıkışında bulunan ofisimiz 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz ile sorunsuz ulaşımın garantisini sunmaktayız.

Filomuzu oluşturan araçların tamamı son model lüks sınıfının en iyisi bakımlı araçlardır. Güvenliğiniz için siz değerli misafirlerimizi taşıdığımız koltuklarımızın her biri ayrı ayrı sigortalıdır.

Biresysel ya da grup rezervasyonlarınızda İzmir Salihli minibüs kiralama hizmeti ile kalabalık gruplar için büyük araç rezervasyonu imkanımız bulunmaktadır.

İzmir Salihli vip transfer hizmetlerimiz için web sayfamızdaki rezervasyon formunu doldurabilirsiniz. Bilgi almak ya da telefon yoluyla rezervasyon yapmak için 7/24 ulaşabileceğiniz +90532 069 8188 numaralı irtibat telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. Kongre taşımacılığı, gezi organizasyonları hakkında bilgi almak için info@izmirtransferonline.com mmail adresimizden bizlere yazdığınız taktirde en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.