• +90 532 069 8188

İzmir Bursa transfer hizmetleriyle İzmir'den Bursa'ya ya da Bursa'dan İzmir'e kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Son model lüks araçlarımız ile sizi adresinizden alıp adresinize kadar bırakıyoruz. İzmir Havalimanı Bursa transfer hizmetleri veya İzmir adresinizden Bursa'ya, Bursa dan İzmir'e ulaşım sağlamak için interet sitemizden rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Havalimanı Bursa transferlerinizde rezervasyon oluştururken paylaşacağınız uçuş kodunuz ile uçağınızı takip ediuor, olası rötar durumunda bile haber vermenize gerek kalmadan ücretsiz bekleme imkanı sunuyoruz. Araçlarımızın tamamı düzenli olarak dezenfekte edilmekte ve GPS kontrolündedir. Siz de dilerseniz sevdiklerinizle GPS linki paylaşımı yapabilir yakınlarınızın aracın hız konum gibi bilgilerini takip etmesini sağlayabilirsiniz.

10 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız ile sizlere en konforlu ve en ekonomik yolculuk garantisi veriyoruz. Toplu organizasyon ve özel günleriniz için İzmir Bursa minibüs kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 7/24 ulaşabileceğiniz irtibat numaralarımız 05424014835 & 05320698188.