• +90 532 069 8188

izmir şirince transferİzmir Şirince Transfer

İzmir havalimanı Şirince transfer için web sitemizden rezervasyon yapabilir veya çağrı merkezimizi arayarak yılın her zamanı bizler ile iletişim kurabilirsiniz. Kişi sayısınıza ve ya talebinize uygun araçlarımız her zaman filomuzda yer almaktadır. Alanında uzman sürücülerimizin kullanmış olduğu birinci sınıf araçlar ile kusursuz ulaşımın keyfini yaşayın. Sürücülerimizin tamamı zorunlu sertifikaların hepsine sahiptir. Gelişmiş online web modülümüzü kullanarak 7/24 rezervasyon oluşturabilirsiniz. 

Şirince Selçuk ilçesine bağlı meşhur bir köydür. Tarihi evleri ünlü şarapları ve meşhur kahvaltı yerleri ile tarih ve tatil severleri çekmektedir. Şirince de bir çok konaklama tesisleri ile popüler bir mekandır. İzmir şirince transfer hizmeti alarak zahmetsiz ve ekonomik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir şirince arası 87 km mesafede yer almaktadır. Yaklaşık 1 saat 20 dakika uzaklıktadır. Adnan Menderes havalimanında hiç beklemeden aracınız sizi yolcu çıkış kapısından karşılayarak Şirince'ye ulaşabilirsiniz.

Şirince'de ziyaret edilmesi gereken yerlerin başında tarihi sokakları ve dükkanları şarap mahzenlerini görmek ve lezzetli yerel şarablardan tatmak isteyebilirsiniz. Şirincenin güney cephesinde yer alan Aziz John Babtist Kilisesini görebilirsiniz. Kilisen tarihi ne kadar eskiye dayandığı bilinmiyor ama bugun içinde olduğu halini 1805 yılında almıştır. Yorgunluğunuzu atmak için kumda kahve yapan kafeteryalarda kahvenizi yudumlarken yorgunluğunuzu atabilirsiniz. İzmir bölgesinde gezilip görülmesi gereken önemli duraklardan biridir burası İzmir Şirince Ulaşım için sadece rezervasyon yapmanız yeterlidir.