• +90 532 069 8188

İZMİR HAVALİMANI ÇEŞME TRANSFER

İzmir Adnan Menderes havalimanı Çeşme transfer için konforlu ve yüksek güvenlikli araçlarımız ile hizmetinizdeyiz. Alanında uzman sürücülerin kullanmış olduğu Birinci sınıf araçlar ile her zaman güvenli ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yılın her zamanı hizmet vermekteyiz. Uçak biletinizden otel rezervasyonunuza izmir havalimanı çeşme transfer hizmetinize kadar kusursuz servisimizden faydalanabilirsiniz. Çeşme transfer için web sitemizden rezervasyon yapabilir veya telefon ile 24 saat arzu ettiğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz. Ekonomik sınıf , Çeşme mercedes vip vito transfer veya kalabalık gruplar için Mercedes sprinter minibuslerimizi tercih edebilirsiniz.

 İzmir Adnan Menderes havalimanı Çeşme transfer yaklaşık olarak otobandan 1 saat kadar sürmektedir. Fiyatlarımız kişi başı değil araç bazında verilmektedir. Araçlarımızın tamamı D2 yetki belgesine sahiptir. Tüm yolcularımız ferdi kaza ve koltuk sigortaları ile tam güvence altındadır. Şirketimiz Hem A grubu seyahat acentası olup hemde D2 yetki belgesi ile Tüm Türkiye için kara yolu yolcu taşımacılığı faliyetlerine tam izinli resmi firmadır. Sürücülerimizin hepsi geçerli SRC ve Psikoteknik belgelerine sahiptir. Filomuzda yer alan her grup araç için 7/24 uydu takip cihazları ile anlık takip edilmektedir. 

İZMİR HAVAALANI ÇEŞME TRANSFER

İzmir Adnan Menderes havalimanı çeşme transfer fiyatları araç cinsine göre değişmektedir. Fiyatlar için web sitemizden ve çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Havalimanında yolcularımızı iç hat ve dıs hatlarda isim ve soyisim yazılı karşılama bordu ile karşılayıp araca kadar eşlik eden personellerimiz otellere ve adreslerinize güven ve konfor içinde seyahat etmenize yardımcı olacaktır. İzmir Çeşme Transfer için rezervasyon yaptırabilirsiniz.