• +90 532 069 8188

İzmir Kaya Termal otel transferİzmir Kaya Termal Otel Transfer

İzmir Havalimanı ile konaklama tesisi arası yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir. Konaklama tesisi İzmir'in Balçova bölgesinde yer almaktadır. İzmir de bulunan Termal oteller arasında önemli olanları arasında yer almaktadır. Hem termal tatil seveleri hemde kongre grupları gibi önemli misafirleri ağırlamaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanından izmir transfer ile Kaya Termal otel transfer hizmeti satın alarak konaklama tesisine en rahat yoldan ulaşabilirsiniz. Şoförlerimiz siz değerli yolcularımızı gelen yolcu çıkışında karşılayıp aracınıza kadar bagajlarınıza yardım eder. Kaptanlarımızın hepsi özel mesleki eğitim serfikalarına sahiptir. Filomuzda bulanan Araçların tamamı yetki belgelidir. Yeni model ve konforlu araçlarımız her zaman bakımlı ve göreve hazırdır. Çağrı merkezimiz yılın her saatinde değerli yolcularımıza hizmet vermektedir. İzmir Balçova Kaya Termal otel Transfer için tek yapmanız gereken çağrı merkezimizden veya web sitemizden online rezervasyon oluşturmanızdır.

İzmir Havaalanı Kaya Termal otel Transfer Ücretleri

2019 yılı Adnan Menderes Havalimanı Kaya termal otel transfer fiyatları aşağıda sunulmuştur. Bilgi ve Fiyat almak için bizleri arayabilirsiniz.

Kaya Termal Havalimanı Transfer
Ekonomik Binek1-3 kişi89 TL
Mercedes VIP Vito1-8 kişi139 TL
Mercedes Minib1-16 kişi169 TL

Rezervasyon : +90 532 069 8188 (Hattımız 7/24 açıktır)

İzmir Havaalanı Kaya Termal Otel Online     **Rezervasyonlarınız en geç 30 dakika sürede onaylanmış ve tarafınıza e-posta gönderilmiş olur