• +90 532 069 8188

izmir movenpick otel transferİzmir Mövenpick Otel 

Adnan Menderes Havaalanı İzmir Mövenpick otel transfer servisimiz yılın her zamanı her saatte verilmektedir. Özel transfer ile havalimanı otel arası ulaşımın rahatlığını yaşabilirsiniz. Alanında uzman transfer sürücüleri ve yeni model araçlar ile konforlu güvenli ve ekonomik transfer hizmeti sunmaktayız. İzmir Mövenpick otel transfer için tek yapmanız gereken rezervasyon oluşturmak. Arzu ettiğiniz model ve büyüklükteki araçlarımız ile rahat bir otel ulaşımı sağlayabilirsiniz. Kaptanlarımızın hepsi yolcu taşımacılığında zorunlu olan bütün sertifikalara sahiptir. Taşıtlarımızın tamamı Kara yolları ve Ulaştırma Bakanlığı bünyesinde yetki belgelerine sahip yeni model konforlu ve güvenlidir. Konaklama Tesisi Adnan Menderes Havalimanına yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir. İzmir ili şehir merkezinde yer alan tesis şehrin önemli noktalarına yakınlığı ile dikkat çekmektedir. Konaklama tesisinden arzu ettiğiniz her destinasyona firmamız ile seyahat edebilirsiniz.

İzmir Havaalanı Mövenpick Otel Ulaşım

İzmir havalimanı Mövenpick otel ulaşım web sitemizden veya çağrı merkezimizden rezervasyon yapabilirsiniz. Araçlarımızın tamamı özel olarak iç dizaynı yapılmış deri koltukludur. Yılın her saati rezervasyon yapabilirsiniz. Fiyatlarımız sabit fiyatlardır. Tüm ücretler dahil olup kişi başı değil araç başı fiyatlardır. Aşağıdaki tabloda 2019 yılı Havalimanı Mövenpick otel transfer fiyatları sunulmuştur.

Mövenpick otel Transfer Fiyatları
Ekonomik Binek1-3 kişi89 TL
Mercedes VIP Vito1-8 kişi139 TL
Mercedes Minibüs1-16 kişi169 TL

 

 

 

 

Rezervasyon için : +905320698188 arayınız. (Hattımız 7/24 açıktır)

Online Rezervasyon için    *Rezervasyonlarınız en geç 30 dakika sürede onaylanmış ve tarafınıza e-posta gönderilmiş olur