• +90 532 069 8188

İzmir Uşak ulaşım transfer İzmir Uşak Ulaşım Transfer

İzmir Adnan Menderes havalimanı Uşak arası ulaşım  ve transfer hizmetleri sunmaktayız. Alanında uzman sürücülerin kullanmış olduğu birinci sınıf transfer hizmetleri. Yeni model ve komforlu araçlar ile İzmir havalimanı Uşak transfer servisimizden faydalanarak havalimanında arzu etmiş olduğunuz adrese gidebilirsiniz. Hem zaman hemde paranızın değerli olduğunu biliyoruz. Bunun için en ekonomik izmir uşak transfer fiyatları ile ulaşımınıza keyif katabilirsiniz. İzmir Havaalanında sürücülerimiz sizi iç hat veya dış hat terminalinde elinde isim ve soyisim yazılı karşılama bordu ile bekliyor olacaktır. Araçlarımızın tamamı ulaştırma bakanlığından yetki belgelidir. Filomuzda bulunan tüm araçlar ferdi koltuk sigortası kapsamındadır. Sürücülerimizin tamamı zorunlu olan yetki sertifikalarının hepsine sahiptir.

İzmir Havalimanı Uşak Transfer

İzmir Havalimanı Uşak Transfer için tek yapmanız gereken web sitemizden rezervasyon yapmak veya iletişim numaramızdan günün ve yılın her zamanı rezervasyon yaptırabilirsiniz. Her kişi sayısına uygun araçlarımız ile güvenli bir şekilde izmir havalimanı uşak transfer hizmeti gerçekleştirebilirsiniz. Araçlarımızın tamamı Pandemi sürecinde her transfer öncesi ve sonrasında dezenfekte edilmektedir. Kaptan ve araç personellerimiz gerekli eğitimlerden geçirilmiştir. Araçlarımızın tamamı turizm taşımacılık şartnamesine uygundur. Filomuzda bulunan bütün taşıtlarımız deri koltuklu ve içi özel olarak dizayn edilmiş yolcu konforunu ön plana çıkartan klimalı ve yeni modeldir. Araçlar 7/24 uydu takip cihazları tarafından operasyon merkezinde çalışan yetkiler tarafından sürekli takip edilmektedir.

İzmir Havaalanı Uşak Ulaşım 

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Uşak Şehir Merkezi 234 km. ve 3 saat sürede kat edilmektedir. İzmir Havaalanında personelimiz siz değerli yolcularımızı karşıladıktan sonra araca kadar eşlik edip bagajlarınıza yardımcı olacaktır. Uçağa bindiğiniz andan itibaren Operasyon yetkililerimiz uçağınızı kalkışından inişine kadar takip ederek olası gecikmelere karşı sürücüleri uyararak rötar ve erken inişlere karşı bilgilendirir. Böylelikle uçağınız gecikmiş bile olsa aracınız havalimanında sizi bekliyor olacaktır. Kusursuz ve ekonomik bir ulaşım için sizde izmir havalimanı uşak ulaşımınız için rezervasyon yaptırıniz.

7/24 REZERVASYON İÇİN: +905320698188  VEYA info@izmirtransferonline.com