• +90 532 069 8188

Karaburun Transfer - Karaburun Ulaşım

Karaburun, ege bölgesinde bulunan İzmir ilinin bir ilçesi.Bir beldesi ve 13 köyü bulunan Karaburun yarımadasındaki ilçemiz İzmir'in en küçük ilçesidir.Karaburun'da balıkçıları için iskele bulunmaktadır.Bu bölümde balıkçıları görebilir sohbet edebilirsiniz.Hepsi cana yakın sıcak kanlı insanlardır.Kordon boyunda balık restaurantları ve dalış merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.Balık restaurantlarında her çeşit balık türünü görebilirsiniz. Dalış merkezleri ile anlaşıp Karaburun'da dalmanın zevkini çıkarabilirsiniz.Karaburun iskelenin önünden ileriye doğru baktığınızd iki adet ada göreceksiniz.Bunlar Büyük ada ve Küçük adadır.Yelken klübüyle tanışmak isterseniz iskelenin ilerisinde yelken klübü bulunmaktadır.

karaburun-transfer

Karaburun'un İzmir merkeze uzaklığı 106 km'dir.Doğal zenginlikleri bakımından harika bir tatil bölgesidir.Aşırı bir yoğunluğu bulunmamakta ilçemizin. Yaz tatilinizde ailenizle geçirmek için sakin ve çok güzel bir ilçemiz olarak sizlere önerebiliriz.Karaburun'un denizi oldukça temizdir ve berraktır.Su altı zenginliği sebebiyle dalmak isteyenlerin oldukça tercih etttiği bir ilçemizdir.Dilerseniz sizde bir dalış merkezi ile anlaşıp dalabilirsiniz.Yaz aylarında açak çiçekleri sebebiyle bir çok fotoğrafçı bölgeyi ziyaret etmektedir.

Karaburun ulaşım seçenekleri arasında en ekonomik olanı izmir transfer şirketimizdir. Şirketimiz ayrıca izmir havalimanı transfer hizmetleri sunmaktadır.İster adresinizden ister izmir havalimanından dilediğiniz zamanda misafirlerimizi alıp konforlu ve güvenli bir şekilde transferlerini sağlıyoruz.Araçlarımız izmir vip transfer için özel olarak tasarlanmıştır.Bizlere web sitemizden rezervasyon yaptırarak veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.