• +90 532 069 8188

Bodrum İzmir Havalimanı transfer hizmetleri ile ekonomik ve konforlu yolculuk imkanı. Bodrum Muğla iline bağlı en gözde tatil mekanlarından biridir. İzmir Havalimanı Bodrum arası uzaklık yaklaşık 236 kilometredir. İzmir Havaalanı Bodrum transfer yaklaşık 3 saat sürmektedir. 

Alanında uzman kadromuz ve lüks araçlarımız ıle yıllardır İzmir Bodrum vip araç hizmetleri sunmaktayız. Filomuzu oluşturan araçların tamamı son model lüks Mercedes grubu araçlardır. Yolculuğunuz öncesi ve yolculuuk esnasında siz değerli yolcularımıza kaliteli, konforlu ve ekonomik bir yolculuğun garantisini veriyoruz. Araçlarımızın tamamı Ulaştırma Bakanlığına kayıtlı ve taşımacılık yetki belgesi olan D2 belgelidir. Siz değerli yolcularımızın güvenliği için tüm koltuklarımızda koltuk sigortası mevcuttur. 

İzmir Bodrum yolculuğunuzda her sayıda gruplar için farklı sınıflarda araç seçeneklerimiz mevcuttur. Bodrum İzmir transferleriniz için biilgi almak ya da rezervasyon yaptırmak isterseniz weeb sayfamızdan rezervasyon formumuzu doldurabilir ya da +90532 069 8188 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.