• +90 532 069 8188

İzmir Swiss otel transfer İzmir Swiss Otel 

Adnan Menderes havalimanından İzmir Swiss Otel'e ulaşım için İzmir transfer şirketimizin yeni model komforlu ve güvenli araçlarımızı tercih edebilirsiniz.Havalimanı gelen yolcu terminelinde personelimiz sizi karşıladıktan izmir swiss otel transfer hizmetinizi gerçekletiririz. Profesyonel kaptanlarımız Turizm yolcu taşımacılığı için gerekli olan bütün sertifikalara sahiptir. Araçlarımızın tamamı yeni model konforlu ve çok güvenlidir. Mercedes vip vitolarımız ve Mercedes Sprinter Minibüslerimiz özel olarak iç dizaynları tasarlanmış şık rahat ve güvenlidir. Havalimanı otel transfer veya otelinizden her yere gitmek için bizleri tercih edebilirsiniz. Prestijli araçlarımız ile güvenli yolculuklar sunarız. İzmir Swiss Grande Efes otel şehir merkezinde yer alır. Konaklama Tesisi ve otel arası yoğun olmayan trafikte yaklaşık 35 dakika sürer. Uzman Operasyon merkezi çalışanları araçlarımızı 7/24 uydu üzerinden kontol ederek hem güvenliği sağlar hemde uygun geçiş güzergahları için kaptanları yönlendirir.İzmir Swiss Otel  web sitesi için tıklayınız.

İzmir Swiss Büyük Efes Otel Ulaşım

İzmir Konakda yer alan konaklama tesisi yaklaşık olarak Adnan Menderes havalimanından özel transfer hizmetimiz ile 35 dakika sürmektedir. Prestijli transfer araçlarımız uygun fiyatlara misafirlerimize sunulur. Özel transfer servisimizden faydalanarak hem zamandan kazanın hemde indirimli fiyatlar ile izmir swiss otel ulaşım hizmeti alın. Adnan Menderes Havaalanı Swiss otel için transfer hizmeti satın alarak:

  • Uzman ve Serfikalı sürücüler
  • Kara yolları Yolcu taşıma belgesi Eksiksiz Araçlar
  • Seyahat ve Koltuk sigortası
  • Özel olarak dizayn edilmiş VIP araçlar
  • Araç içi ücretsiz ikramlar
  • Havalimanı Karşılama ve Uğurlama hizmeti 

gibi bir çok servisimizden kusurca faydalanabilirsiniz. İzmir Transfer Online web sayfamız sayesinde online rezervasyon yapabilirsiniz. Operasyon ve Çağrı merkezi hizmetimiz yılın her saati hizmet vermektedir. 

İZMİR SWİSS OTEL TRANSFER FİYATLARI
Ekonomik Binek1-3 kişi89 TL
Mercedes VIP Vito1-8 kişi139 TL
Mercedes Minibüs1-16 kişi169 TL

 

 

 

 

Rezervasyon için : +90 532 069 8188 (7/24 hattımız açıktır)

Online Rezervasyon için    *Rezervasyonlarınız en geç 30 dakika sürede onaylanmış ve tarafınıza e-posta gönderilmiş olur