• +90 532 069 8188

İzmir Balıkesir transfer hizmetleri ile sizi adresinizden alıp adresinize güvenle bırakıyoruz. İzmir Havalimanı Balıkesir ulaşım sürücülü araç kiralama hizmetimizle artık ekonomik, zahmetsiz ve konforlu bir hal aldı. İzmir Havaalanından Balıkesir'e özel transfer hizmetleriyle sorunsuz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

İzmir Havaalanı Balıkesir ulaşım internet sitemizden ya da telefon yoluyla yapacağınız rezervasyonla artık çok kolay. Rezervasyonunuzu oluşturduğunuz andan itibaren operasyon ekibimiz sizinle irtibat halinde olur. Uçağınızdan inip havalimanından çıkış yaptığınız zaman kapıda karşılanır ve sorunsuz bir şekilde Balıkesir adresinizde kapınıza kadar bırakılırsınız.

Balıkesir İzmir Vip Vito transfer ile son model araçlarımız ve profosyonel ekibimiz sayesinde güvenle seyahatinizi tamamlamış olacaksınız. Kalabalık gruplar için İzmir Balıkesir Minibüs ile özel transfer sağlamaktayız. Bilgi almak ya da rezervasyon yapmak için +905424014835 & 05320698188 numaralı hatlardan bizlere ulaşabilirsiniz.