• +90 532 069 8188

İzmir Havalimanı Çandarlı Transfer

Adnan Menderes havalimanı Çandarlı özel transfer hizmetleri sunmaktayız. Alanında özel eğitimli sürücüler ve yeni araç filomuz ile Çandarlı Transfer servisimizi kullanabilirsiniz. Filomuzdaki bütün araçlar D2 yetkil belgeli olup Karayolları ulaşım sertifikasına sahiptir. Mercedes Vip Vito araçlarımız ile özel transferler hem konforlu hemde uygun fiyatlıdır.

İzmir Çandarlı Transfer

İzmir Havaalanı Çandarlı transfer yaklaşık 1 saat 45 dakika aralığında sürmektedir. Araçlarımız siz değerli yolcuları havalimanında İsim ve Soyisim yazılı karşılama bordu ile karşıladıkdan sonra bagajlarınıza yardımcı olarak araçlarımıza kadar getirmektedir. Transfer araçlarımızda sadece özel transfer hizmeti verilmekde olup başka bir grup veya yolcu alınmamaktadır. Firmamız pandemi sürecinde gerekli önemleri araç içinde ve sürücülerde almış bulunmaktadır. Seyahatiniz boyunca sürücülerimiz maske kullanımına özen göstermektedir. Araçlarımızın tamamı süreki olarak dezenfekte işlemi uygulanır.

 İzmir Havalimanı Çandarlı Transfer Fiyatları 

Havalimanı - Çandarlı Transfer fiyatları kişi başına göre değil araç seçiminize göre yapılmaktadır. Yolcularımızın ihtiyaçları doğrultusunda seçmiş oldukları aracın bedeli kadar ödeme alınır. Eksta havalimanı karşılama veya otopark ücreti gibi gizli giderler kesinlikle yoktur. İzmir Çandarlı transfer fiyatları için bizleri iletişim numarasında yazan telefon numaralarından 7/24 arayabilir online web sitemizden rezervasyon yapabilirsiniz.