• +90 532 069 8188

İzmir Havalimanı Ayvalık transfer hizmetleri ile İzmir ve civar bölgelerden Ayvalık yönüne ya da Ayvalık'tan İzmir'e kolay konforlu ve ekonomik ulaşım. İzmir'in önde gelen seyahat acentalarından olan firmamız ile şimdiye değin sayısız transferler gerçekleştirerek siz değerli misafirlerimizi güvenle adreslerine ulaştırmanın mutluğunu yaşıyoruz.

Araçlarımızın tamamı D2 yetki belgeli olmakla birlikte aynı zamanda A grubu seyahat acentasıyız. Seferlerimizin tamamı Ulaştırma Bakanlığına kayıtlı olarak yasal olarak gerçekleşir bu nedenle yolda hiçbir engel ve sorunla karşılaşmadan yolculuğunuzu keyifle tamamlarsınız. İzmir Ayvalık vip transfer ayrıcalığını son model araçlarımız, deneyimli ve yetki belge sahibi profosyonel kadromuz ile konforlu bir yolculuk yaşarsınız. 

İzmir Ayvalık transfer fiyatları olarak her kişi sayısı ve her bütçeye uygun araçlarımız ile en ekonomik fiyat garantisi sunuyoruz. Ayvalık İzmir vip ulaşım hizmetlerimizden yararlanmak için rezervasyon formumuzu doldurabilir ya da +90 532 069 8188 numaralı hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz. Ayvalık İzmir minibüs hizmetlerimizden yararlanmak  toplu organizasyonlarınızda fiyat ve bilgi almak için info@izmmirtransferonline.com mail adresimiz üzerinden iletişim kurduğunuz takdirde en kısa sürede yanıtlıyor olacağız.