• +90 532 069 8188

izmir havalimanı transferİzmir Havalimanı Transfer

Ege bölgesinde İzmir şehrin de yer alan Adnan Menderes Havalimanı bölgenin en büyük havaalanı konumunda yer almaktadır. Hem yurt içi hemde yurt dışı uçuşlar ile yılın her zamanı hava trafiği yoğundur. Havalimanı Ege bölgesinin hem turizm hemde ticari olarak ulaşım merkezi konumundadır. İzmir şehri bölgesinde yer alan Efes Antik kenti, Meryem Ana evi gibi hem tarihsel hemde dinsel önemde yer alan bölgelere yılın her zamanı ziyaretçi akını olmaktadır. Bu süreçde Kuşadası Limanı ve İzmir Adnan Menderes havalimanı ulaşım için önemli bir noktadır. 12 ay devam eden yurtdışı uçuşları ile de yılın her zamanı yabancı turistlerin bölgeye gelişi kolaylaşmıştır. İzmir Adnan Menderes havalimanı İzmir şehir merkezine yarım saat Kuşadasına 1 saat ve Çeşme'ye 1 saat mesafede bulunmaktadır. Gaziemir ilçesinde yapılan havalimanı aynı zamanda Türkiye de bulunan en modern havalimanı terminalleri arasında yer almaktadır. İzmir havalimanı transfer hizmeti alarak ulaşmak istediğiniz her destinasyona kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz aracılığı ile yılın her zamanı rezervasyon yapabilir veya çağrı merkezimizden günün her saati rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon işleminden sonra aracınız sizleri havalimanın bekliyor olacaktır.

İzmir Havalimanı ulaşım için toplu taşıma araçları, metro ve sarı taksilerde hizmet vermektedir. Özel transfer hizmeti satın alarak daha modern ve güvenli araçlar ile kusursuz hizmetin keyfini sürebilirsiniz. Filomuzda bulunan araçların tamamı sigortalı ve Ulaştırma Bakanlığınca verilmiş yetki belgelerine sahiptir. Sürücülerimiz tamamı sürüş yetki lisanslarına sahiptir. Operasyon merkezimiz sürekli olarak güncel uçuş bilgilerini takip etmektedir. Yolcularımızda eğer isterse İzmir Adnan Menderes havalimanı uçuş takip ekranından gidiş ve geliş uçuşlarını kontrol edebilir. Operasyon yetkililerimiz uçuş öncesi ve sonra her hangi hava yolu gecikmelerini takip edip en gerekli önemleri alarak siz değerli yolcularımızı koruma altına almaktadır. Aynı zamanda firmamız Türkiye Seyahat Acentaları birliği üyesi olup transfer hizmeti satın aldığınız gibi en uygun fiyatlara izmir uçak bileti de temin edebilirsiniz.

Arzu etmiş olduğunuz tüm destinasyonlar için ve Her kişi sayısına uygun araçlar filomuzda bulunmaktadır. Ekonomik transferler için Sedan araçlar , kalabalık gruplar için Mercedes Sprinter minibüs ve özel olarak dizayn edilmiş Mercedes VIP vito araçlar ile yolculuğunuzu keyfe dönüştürebilirsiniz. İzmir havalimanı transfer fiyatları öğrenmek için web sayfamızdan veya çağrı merkezimizden yardım alabilirsiniz.