• +90 532 069 8188

İzmir Çanakkale transfer hizmetleri vermekteyiz. İzmir Havalimanı Çanakkale sürücülü araç kiralama hizmetleri ve her kişi sayısına uygun lüx ve konforlu özel transfer hizmetleri. Dilerseniz İzmir şehir merkezinden, dilerseniz İzmir Havaalanından Çanakkaleye özel transfer hizmetlerimizden faydalanarak konforlu ve ekonomik ulaşım sağlayabilirsiniz. 

İzmir Çanakkale Vip Vito hizmetlerimizle lüks grubu son model araçlarımızla özel transfer hizmeti ayrıcalığı yaşayabilirsiniz. İster sadece ulaşım için transfer hizmetleriniz de isteseniz İzmir Çanakkale minibüs kiralama hizmetlerimiz ile gezilerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız. 

İzmir Çanakkale sürücülü araç kiralama hizmetimiz ile sizleri adresinizden alıp, gideceğiniz yerde adresinize kadar bırakıyoruz. Araçlarımızın tamamı düzenli olarak sterilize edilen, hijyen şartlarına tamamen uygun, üst sınıf son model konforlu lüks araçlardır. Sizlere sunmuş olduğumuz İzmir Çanakkale ulaşım fiyatları kişi başı fiyatlar değil herşey dahil araç fiyatlarıdır. 

Çanakkale İzmir transfer hizmetlerimizden faydalanmak için web sitemizdeki rezervasyon formumuzu doldurabilirsiniz. Telefonda operatör yardımıyla rezervasyon yapmak bilgi almak için bize 7/24 ulaşacabileceğiniz numaralarımız 05320698188 / 05424014835. Gezi ve organizasyon fiyat talepleriniz için info@izmirtransferonline.com adresine yazacağınız maile en kısa sürede cevap verilecektir.