• +90 532 069 8188

İzmir Havalimanı Manisa transfer hizmetleri ile özel ve her sayıda gruplar için özel taşıma hizmetleri vermekteyiz. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Manisa arasında vip araçlarımız ile transfer hizmetleri konforlu, güvenli ve ekonomik şekilde gerçekleştirilir. İzmir Havalimanından Manisa'ya ya da Manisa'dan İzmir'e ulaşım hizmetlerinde son model araçlarımız ve alanında uzman kadromuz ile yıllardır Ege Bölgesinde sayısız transferler gerçekleştirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz.

A grubu seyahat acentası olarak tüm yetki belgelerimiz ve tecrübeli kadromuz ile siz değerli yolcularımıza en ekonomik fiyatlar ile en konforlu yolculuğu sunmanın garantisini veriyoruz. Filomuzu oluşturan araçlarımızın tamamı yeni, bakımlı, tüm yetki belgelerine sahip araçlardır. Seyahatleriniz Ulaştırma Bakanlığına kayıtlı olarak yapılır siz değerli yolcularımızın güvenliği için koltuklarımızın tamamı koltuk sigortalıdır. 

İzmir Manisa vip transfer hizmetlerinde bizlere +90 532 0698188 numaralı hattımızdan 7/24 ulaşarak bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.