• +90 532 069 8188

Pamucak Transfer - Pamucak Ulaşım

Pamucak sahili yaklaşık olarak 5 km uzunluğa sahip olan, Selçuk ilçesinin 10km kuzeyinde halka açık sahillerimizdendir.Yerli ve yabancı turistlerimiz her yaz Pamucak sahili ziyaret etmekte.Ayrıca mavi bayraklı pamucak sahilinin denizinde bir çok balık türüne rastlayabilirsiniz,sabah saatlerinde denizin üzerinde balıkları zıplarken izleyebilirsiniz.Sahildeki zambaklar dikkatinizi çekebilir,sahil kum zambakları adı verilen bu zambakların doğal yetişme alanıdır.

pamucak-plajı-transfer

Pamucak sahilinden sıkılırsanır eğer tarihi mekanları gezmek için sahilden çıkabilirsiniz.Bu tarihi mekanlardan başlıcaları yedi uyuyanlar mağarası, 42 metre uzunluğundaki kurudağ mağarasıdır. Bu tarihi yerlerde vakit ayırıp görmenizi tavsiye ederiz.

Pamucak sahiline ulaşmanın en ekonomik,konforlu ve güvenli yolu izmir transfer şirketimizdir.Ege bölgesinde yıllardır hizmet veren şirketimiz vip mercedes vito araçlar ve uzman kaptanlarımız ile hizmet vermektedir.İzmir havalimanı transfer hizmetleride sunan şirketimize yılın her zamanı 7/24 ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımız her bütçeye uygun olarak sınıflandırılmıştır.İzmir transfer şirketi olarak mutlu günler dileriz.