• +90 532 069 8188

İzmir Hilton Otel Transfer

İzmir Havalimanı Hilton otel transferİzmir Adnan Menderes Havaalanından İzmir Hilton Otel'e transfer için alanında uzman şoförler en iyi araçlar ve en iyi fiyatlar ile izmir transfer şirketimizden rezervasyon yapabilirsiniz. İzmir Havalimanı transfer hizmetlerimiz ile Hilton otel ulaşım yaklaşık olarak 35 dakika sürmektedir. İzmir Hilton otel konumu olarak şehir otelleri içerisinde iyi bir lokasyonda yer almaktadır. İzmir şehir merkezinde bir çok noktaya yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Eski fuar alanı, kemer altı çarşısı, meşhur saatli kule ve kordona rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İzmir Hilton otel transfer için müşteri hizmetlerini arayabilir veya web sayfamızdan online olarak rezervasyon yapabilirsiniz. Hilton otel ister iş gezisi olsun istersenizde turistik gezi olsun bölge içindeki oteller arasında doğru seçimlerden bir tanesi olacaktır.

İzmir Hilton otel transfer sonrası

Hilton otele geldikden sonra yolcularımız için bir kaç gezi tavsiyesi vermek istedik. Sabah saatlerinde Kemeraltı çarşısını gezerek başlaya bilirler. Birbirinden güzel ürünler tarihi çarşıda vitrinlerde sergilenmektedir. Hacı Şerif'te sabah çaylarınızı keyifle yudumlayabilirsiniz. Öğle saatlerine doğru İzmir saatli kulede resim çekindikten sonra çarşı içindeki birbirinden güzel restaurantlarda öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz. Öğle yemeğinden sonra Kızlarağası Hanında İzmir'in meşhur kumda Türk Kahvesini yudumlamak ayrı bir keyif olacaktır. Tarihi asansörden İzmir'e karşı gün batışını izleyip küçük turunuzu sonlandırabilirsiniz. İzmir bölgesinde gezmek istediğiniz her bölge için firmamızdan 7/24 destek alabilirsiniz.

İzmir Hilton otel Ulaşım

Adnan Menderes havalimanıdan direk izmir transfer online ile ulaşabileceğiniz gibi diğer bölgelerden de özel ulaşım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İzmir Havaalanı Hilton otel transfer fiyatları için web sayfamızdan veya çağrı merkezinden bilgi alınabilir. Otel'de konakladığınız süre boyunca şehir içi veya şehir dışı ulaşım hizmetimizi kullabilirsiniz. Arzu ettiğiniz model ve yolcu taşıma kapasitelerindeki araçlarımız bütün talepleriniz için sürekli hazırdır.