• +90 532 069 8188

İzmir Ankara Vito Transfer

 

         İzmir den başkent Ankara bölgesine son model vip araçlar ile özel transfer hizmetleri vermekteyiz. İzmir Ankara Vip transfer hizmetleri ile alanında uzman kadromuz ile son derece güvenli ve konforlu bir yolculuğun teminatını siz değerli misafirlerimize vermekteyiz. İzmir Ankara arası yaklaşık 589 kilometre mesafede ve yaklaşık 6 saat 30 dakika uzaklıktadır. Araçlarımızın tamamı yolcu taşımacılığına uygun D2 sınıfı yetki belgeli olmakla birlikte aynı zamanda A Grubu Seyahat Acentasıyız. İzmir Ankara Vito transferlerinizde ve minibüs yolculuklarınızda yolculuklarınızın tamamı Ulaştırma Bakanlığına kayıtlı olarak yasal bir şekilde gerçekleşir. Siz değerli misafirlerimizin konforunu düşünerek dilediğiniz taktirde sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz GPS linkimiz ile aracınızın konum hız gibi bilgilerini de takip ederek güvenle seyahat edebilirsiniz.

         Öz mal son model araçlarımız ile farklı sayıda misafirlerimiz için pek çok araç seçeneği ile Ankara'ya en ekonomik şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara İzmir sürücülü araç kiralama hizmetlerimizden yararlanarak siz de konforlu ve ekonomik ulaşımın keyfini sürebilirsiniz. Kaptanlarımızın tamamı SRC ve Psikoteknik sahibi alanında uzman sürücülerdir. Rezervasyon öncesi, rezervasyon sürecinizde ve sonrasında size yardımcı olacak ve aklınızdaki tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz operasyon ekibimize irtibat numaralarımızdan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. İzmir Ankara transfer fiyat bilgisi almak ve rezervasyon oluşturmak için info@izmirtransferonline.com mail adresimize mail atabilir ya da +905424014835 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

       İzmir Ankara minibüs kiralama ve İzmir Ankara Sürücülü araç kiralama hizmetlerimizden faydalanmak için +90 532 069 8188 ve +90 542 401 4835 numaralı hatlarımızdan bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilir ya da info@izmirtransferonline.com mail adresimize yazdığınız takdirde en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.