• +90 532 069 8188

izmir midibus kiralamaİzmir Midibus Kiralama

Ege bölgesinin tamımında hizmet vermiş olduğumuz sürülücü midibus kiralama ile değerli yolcularımıza ve acentalarımızı en iyi hizmeti en iyi fiyatlar ile sunmaktayız. Uzman şoförlerimizin tamamı yetki sertifikalarına sahiptir. Her zaman her koşulda uygun fiyatlarımızı öğrenmek için bizleri günün her saati arayabilirsiniz. Bütün kişi sayılarına uygun araçlarımızın hepsi D2 yetkli belgesine sahiptir. Özel günlerinizde tur ve gezi programları için araçlarımızı şoförlü olacak şekilde kiralayabilirsiniz. Araç içi sıcak ve soğuk içecek ikramlarımız ücretsiz talepleriniz doğrultusunda yiyicek ve içecek mamülleri ikramları yolcularımıza titizlik ile yapılmaktadır. Araçlarımızın bütün sigorları eksiksiz olup bütün yolculuklarınız koltuk sigortası ile teminat altına alınmaktadır. 

 

İzmir Midibus Kiralayan Firmalar

İzmir ve Ege bölgesinin tamımında tüm yurt içi destinasyonlarınız için şoförlü midibus kiralama hizmetlerimiz sunulmaktadır. Sadece yapmanız gereken 7/24 açık olan operasyon merkezimizi arayarak en uygun fiyatları alıp kiralama hizmetinimizden yararlanmak olacaktır. İzmir midibus kiralama servisimizdeki tüm araçlar uydu takip cihazları ile sürekli hız güvenlik ve konum gibi durumlar için operasyonca denetlenmektedir. Taşıtlarımızın tamamı klimalı olup turizm yolcu taşıma normlarına uygunluk içerisindedir. 

Araçlarımızın tamamını günlük haftalık veya aylık olarak sürücülü kiralama yapabilirsiniz. Sedan araç, vip olarak dizayn edilmiş lüks mercedes vitolar küçük gruplar için minibüslerimiz ile güvenli konforlu ve ekonomik ulaşım ortağınız olmaktadır. Alanında uzman sürücülerin kullandığı araçlar ile güvende olacaksınız. İzmir midibus kiralama fiyatları için bizimle irtibata geçiniz. Midibüslerimizde kapalı devre ses yayını fm radyo video tv buzdolabı ve mikrofon düzeneği gibi akseuarlar standart olarak sunulmaktadır. Sürücü personelin tamamı tek tip beyaz gömlek, kravat ve koyu renk pantolon giymektedir. Özel ulaşım seçeneklerinide öğrenmek için irtibata geçebilirsiniz.