• +90 532 069 8188

İzmir Havalimanı Akçay transfer hizmetleri vermekteyiz. İzmir Havaalanından Balıkesir Edremit ilçesine bağlı Akçay'a konforlu ve ekonomik bir ulaşım sağlamak için transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sakin ve dingin bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimizn uğrak noktası olan Akçay'a bıraktığımız yolculardan biri olmak ve ayrıcalıklarımızdan faydalanmak için internet sitemizden rezervasyon yapabilir ya da irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmir Akçay ulaşımın en pratik yolu özel transfer hizmetlerimizden faydalanmak olacaktır. Son model, geniş bagajlı, ücretsiz wifi imkanı bulacağınız araçlarımızda yolculuğunuzun tadını çıkararak seyahat edebirsiniz. İzmir Akçay sürücülü araç kiralama hizmetlerinde sizi İzmir Adnan Menderes Havalimanından kaşılayarak Edremit Akçay da bulunan adresinizde kapınıza kadar bırakıyoruz. Ayrıca Akçay İzmir Havalimanı ulaşım hizmetlerinde de bizleri arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.

7/24 ulaşabileceğiniz irtibat numaralarımız 05424014835 & 05320698188. Operasyon ekibimiz aklınıza takılan soruları cevaplamaktan memnuniyet duyar.