• +90 532 069 8188

izmir-otel-transferİzmir Otel Transfer

Ege bölgesinin en popüler havalimanı olan Adnan Menderes havalimanından İzmir bölgesi ve diğer bölgelere ulaşım servisi sunmaktayız. Eğitimli kaptanlarımızın kullanmış olduğu araçlar yeni model bakımlı ve konforludur. Ege bölgesi yaz aylarında tatil severleri kendisine çekmektedir. Ege'nin sahil beldelerindeki konaklama tesisleri dolup taşmaktadır. Adnan menderes havalimanından izmir otel transfer hizmeti alarak otelinize konforlu ve ekonomik şekilde ulaşmış olursunuz. Vermiş olduğumuz hizmetler kişiye özeldir yani aracınızda sadece siz seyahat edeceksiniz anlamına gelir. Böylelikle zamandan kazanıp yaz ayları sıcaklarında adres adres gezmenize gerek kalmayacak. Alanında uzman sürücülerimiz seyahatınızın başlangıç anından bitiş zamanına kadar en konforlu bir şekilde seyahat etmenize yardımcı olacaktırlar. Operasyon merkezimiz yılın her zamanı siz değerli yolcularımıza hizmet vermektedir.

Ulaşım artık izmir tranfer online yolcuları için sorun olmaktan çıkıp keyife dönüşüyor. İzmir otel ulaşım yanı sıra tatil evleri marinalar apartlar ve diğer konaklama tesisleri içinde hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uzman kadromuz ile güvende hissedeceksiniz. Tüm personellerimiz yılın her dönemi hizmet vermektedir. İzmir havaalanı transfer ofisimiz sadece Adnan Menderes havalimanına 3 km uzakta yer almaktadır. Araç parkımızda bulunan taşıtlarımız her yolcu sayısı ve talebine göre farklı oturma sayılarına sahiptir.

İzmir Otel Transfer Fiyatları 

İzmir transfer şirketimizde İzmir Havaalanı otel transfer fiyatları her bütçeye uygun seçeneklerle sunulmaktadır. Yeni model konforlu ve güvenli araçlarımız Yetki belgeleri tam her zaman bakımlıdır. Mevsim koşullarına göre uygun lastik seçimi yapılmaktadır. Filomuzun tamamı yeni araçlardan oluşturmaktadır. Araçlarımız uydudan 7/24 takip edilip yolcularımızın güvenliğinden ve konforundan kesinlikle taviz verilmez. İzmir otel transfer fiyatları için bizleri arayabilirsiniz. Aşağıda Havalimanı İzmir şehir merkezi fiyatları sunulmuştur.

Ekonomik Binek1-3 kişi89 TL
Mercedes Vip Vito1-8 kişi139 TL
Mercedes Minibüs1-16 kişi169 TL
Lüks Sedan1-3 kişi230 TL

Diğer Fiyatlarımız için +90 532 069 8188 numaramızı arayabilirsiniz. ( Hattımız 24 saat açıktır )

İzmir Otel Transfer Fiyatları için : 

 

izmir The New Hotel Zeybek otel transfer

izmir alsancak gaia otel transfer