• +90 532 069 8188

Ege'nin en gözde tatil yerlerinden olan Bodrum İzmir arası transfer hizmetleri sunmaktayız. Muğla iline bağlı Bodrum ilçesi ile İzmir şehir merkezi arası ulaşım yaklaşık 3 saat sürmektedir. İzmir Havalimanı, şehir merkezi ya da Çeşme Bodrum transfer hizmetleri  sunmaktayız. Sizi son model araçlarımız ile adresinizden alıp gitmek istediğiniz yerde adresinize kadar bırakıyoruz. Sürücücülerimizin tamamı profosyonel ,SRC ve Psikoteknik belgesine sahih tecrübeli elemanlardır.

Ege bölgesinin tamamında ve İç Anadoluda 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. araçlarımızın tamamı öz malımız olup konforunuz, sağlığınız ve güvenliğiniz için herşey düşünülmüştür. Araçlarımızın tamamı GPS takibinde olup dilediğiniz taktirde link paylaşımı yaparak hız konum gibi gibi bilgilerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

İzmir Bodrum Vip ulaşım hizmetleri ile yalnız başınıza, ailenizle ya da kalabalık grup halinde seyahat edebilirsiniz. Farklı araç gruplarımız ile her bütçeye  uygun ekonomik transfer hizmetleri sunmaktayız.

Bodrum İzmir Sürücülü araç kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için internet sitemizden rezervasyon formumuzu doldurabilirsiniz. Bilgi almak ve rezervasyon için +905424014835 ya da +905320698188 numaralı hatlarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifleriniz için info@izmirtransferonline.com adresine mail attığınız taktirde en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.