• +90 532 069 8188

İzmir Ramada Plaza Otel Transferİzmir Ramada Plaza Otel

İzmir transfer araçlarımız ile Adnan Menderes Havaalanından Ramada Plaza İzmir otele transfer hizmetleri sunmaktayız. Alanında Uzman sürücü personelimiz ve Yeni model comforlu lüks araçlarımız ile en iyi fiyatlara hizmet vermekteyiz. İzmir Ramada Plaza otel transfer servisimiz Havalimanından yaklaşık olarak 35 dakika sürmektedir. Şirketimizin yetkili Operasyon görevlilere sürekli yol durumunu izleyerek trafiğin en müsayit olduğu güzerlara yönlendirmektedir. Konaklama tesisi İzmir Enternasyonel fuarina yürüme mesafesinde yer almaktadır. Şehir merkezine yakınlığı ile sıklıkla tercih edilen Konaklama tesisi hem tatil severleri hemde iş gezisine gelen misafirlere hizmet vermektedir.

Yılın her günü ve her saati Ramada Plaza otel transferi için firmamızdan Rezervasyon oluşturabilirsiniz. Her kişi sayısına uygun marka ve modeldeki araçlarımız ile güvenli ve konforlu otel transferinizi yapabilirsiniz.

İzmir Ramada Otel Ulaşım 

Adnan Menderes havalimanından yılın her saati otelinize özel ulaşım hizmeti sağlamaktayız. Yapmanız gereken sadece Rezervasyon oluşturmak. Personelimiz sizi havalimanı gelen yolcu bölünmünde karşılıyor olacaktır. Araçlarımızın tamamı yetki belgelidir. Hizmetimiz Kara Yolları yolcu taşıma mevzuatına tam uygundur. Personellerimizin zorunlu olan yetki sertifikalarının hepsine sahiptir. Misafirlerimizin tamamı yolculukları boyunca Koltuk sigortası yapılarak güven altına alınmıştır.

Ramada Plaza Otel Transfer Fiyatları

2019 yılı Adnan Menderes Havalimanı Ramada Plaza otel transfer fiyatları aşağıdaki tabloda sunulmuştur. Fiyatlarımız sabit fiyat olup hiç bir ekstra fark alınmamaktadır. Ramada Plaza otel transfer ücretleri kişi başı değil toplam araç fiyatıdır.

Ekonomik Binek1-3 kişi89 TL
Mercedes Vip Vito1-8 kişi139 TL
Mercedes Minibüs1-16 kişi169 TL
Lüks Sedan1-3 kişi230 TL

REZERVASYON İÇİN : +90 532 069 8188  7/24 Telefonumuz açıktır.

Hemen Online Rezervasyon için