• +90 532 069 8188

İzmir İstanbul Vito Transfer

İzmir İstanbul vito transferProfesyonel Şoförlerin kullanmış olduğu birinci sınıf araçlar ile İzmir'den İstanbul'a özel vip transfer hizmetleri sunmaktayız. İster istanbuldan  İzmir'e isterseniz İzmir'den İstanbul'a gidiyor olun izmir transfer ile keyifli ve ekonomik bir ulaşımın farkına varın. İzmir İstanbul vito transfer ile hem prestijli bir seyahat yapın hemde zamandan kazanın. Adresden alınıp adrese özel ulaşımın rahatlığını hissedeceksiniz. Otel ev havalimanı yada özel bir adres olsun araçlarımız sizi alıp aynı şekilde İstanbul'da gitmek istediğiniz noktaya kadar bıraksın. Lüks araçlarımız sizlerin konforu düşünülerek özel olarak dizayn edilmiş vip araçlardır. Araçlarımızda wifi internet hizmeti özel soğutuculu buzdolabları kapalı devre müzik ve ses sistemi gibi her türlü özel konfor hususları düşünülmüş yeni model Mercedes Vip Vito araçlardır. Gelen rezervasyonlar doğrultusunda araçlarımız sizleri adresden alıp İzmir'den İstanbul'a ulaşımınızı sağladıktan sonra geri İzmir'deki adresinize geri bırakabilir. Araç sürücülerimizin tamamı SRC ve Psikoteknik yetki belgelerine sahiptir. Araçlarımızın tamamı D2 yetki belgesi ve Türsab belgelerine sahiptir. Taşıma hizmetimiz tamamen yasaldır.

İstanbul İzmir Vip Transferİstanbul İzmir Transfer Fiyatı

İzmir İstanbul transfer fiyatlarımızı köprü, otoban ve feribot gibi bütün fiyatlar dahildir. Fiyatlar İzmir Merkez,İzmir Bölgelerden İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere araç cinsine göre fiyat farklılığı gösterebilir. Araçlarımız arzu ettiğiniz kişi sayısı ve konfora göre Ekonomik Araç, Mercedes Vip Vito, Kalabalık gruplar için Mercedes Sprinter Minibüs gibi araçlarımızdan birini seçebilirsiniz. İstanbul İzmir transfer  fiyatları için firmamızı arayabilirsiniz.

7/24 İzmir İstanbul Transfer için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz veya web sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz.  İzmir'den İstanbul'a veya İstanbul'dan İzmir'e transferlerinizde arzu ettiğiniz noktalarda mola verebilir veya şirketmizce anlaşmalı olduğumuz dinlenme tesislerinde durabilirsiniz. Araçlarımızın tamamında araç içi su ve meşrubat ikramları ücretsizdir. Seyahat önce ekstra ikramlar için şirketimiz ile irtibat kurabilirsiniz.

7/24 REZERVASYON için +90 532 069 8188 nolu iletişim numaramızı arayabilirsiniz.