• +90 532 069 8188

İzmir Havalimanı Afyonkarahisar transferleriyle en ekonomik ve konforlu transfer hizmetleri sunmaktayız. İzmir Adnan Menderes Havalimanından ya da adresinizden sizi alıp Afyon şehir merkezinde ya da seçeceğiniz lokasyonda sizi kapınıza kadar bırakıyoruz. Havalimanı rezervasyonlarınızda uçağınız rötar yapsa dahi ücretsiz bekleme imkanı ile havalimanına indiğiniz anda aracınız hazır bir şekilde sizi bekliyor olacak.

Afyon İzmir özel transfer hizmetleri ile Afyon İzmir ulaşım sizin için için artık çok zahmetsiz, konforlu, ekonmik ve kolay. Ücretsiz rezervasyon imkanı ile rezervasyonunuzu yaptığınız andan itibaren sizinle iletişim halinde olup sizi yormadan keyifli bir yolculuk geçirmenizi sağlıyoruz.

Filomuzu oluşturan araçlarımızın tamamı yetki belgeli bu nedenle herhangi bir sorun yaşamadan transferlerinizi son model araçlarımızla gerçekleştiriyoruz. İzmir Afyon Vip Vito transferleriniz için rezervasyon yapmak ya da bilgi almak için internet sayfamızdan rezervasyon formumuzu doldurabilir ya da 7/24 operasyon hatlarımızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz. İrtibat numaralarımız +905424014835 / +905320698188.