• +90 532 069 8188

İzmir Havalimanı Manisa Akhisar ulaşım hizmetleri ile zahmetsizce sizi havalimanından alıp Manisa Akhisar da bulunan adresinize bırakıyoruz. İzmir Manisa  Akhisar transfer yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir, iki konumun birbirine uzaklığı yaklaşık 105 km'dir. Akhisar'dan İzmir Havalimanına ya da İzmir şehir merkezine ulaşım sağlamak isterseniz araçlarımız sizi adresinizden kapınızın önünden alarak, İzmir adrsinize kapınızın önüne kadar bırakmaktadır.

İzmir Manisa Akhisar minibüs kiralama hizmetide vermekteyiz. Akhisar sürücülü araç kiralama hizmetleriyle toplu organizasyon ve özel günlerinizde son model araçlarımızla gidiş dönüş transferlerinizi sağlamaktayız.

Akhisar İzmir Havaalanı vip transfer hizmeti ile pandemi sürecinde maksimum tedbir ile sizi en güvenli şekilde adresinizden alıp havalimanına bırakıyoruz. Akhisar İzmir ulaşım seçenekleri arasında en ekonomik, güvenli ve konforlu transfer hizmeti veriyoruz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Manisa Akhisar transfer hizmetlerimizden yararlanmak için rezervasyon formumuzu doldurarak hızlı ve kolay bir şekilde rezervasyon yapabilirsiniz. Telefon yoluyla rezervasyon yapmak ya da bilgi almak için bizi 7/24 arayabileceğiniz operasyon hatlarımız +905424014835 & +905320698188.