• +90 532 069 8188

İzmir Havalimanı Kemalpaşa transfer hizmetleri. İzmir Havalimanı Kemalpaşa vip transfer hizmetlerinde havalimanına çok yakın lokasyonda bulunan ofisimizle yıllardır İzmir bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Filomuzu oluşturan araçlarımızın tamamı son model lüks bakımlı araçlardan oluşmaktadır. Aynı zamanda A grubu seyahat acentası olan firmamız ile tüm araçlarımız D2 taşıma yetki belgelidir. Kemalpaşa vip transfer hizmetlerimizde sizlere eşlik edecek olan sürücülerimizin tamamı profosyonel SRC ve Psikoteknik belge sahibi alanında uzman kişilerdir.

İzmir Kemalpaşa transfer hizmetlerinde siz değerli yolcularımızın konforu ve güvenliği birinci önceliğimizdir. Sizin ve sevdiklerinizin güvenle yolculuk yapabilmesi için araçlarımızın tamamı GPS kontrolündedir. Dilerseniz kısa link paylaşımı ile aracınızın hız konum gibi verilerini takip edebilirsiniz. Araçlarımızın tamamı D2 yetki belgeli yasal araç taşımacılığına uygun araçlardır. 

Adnan Menderes Havalimanı Kemalpaşa transfer hizmetleri için web sayfamızdan rezervasyon formumuzu doldurarak rezervasyon yapabilirsiniz. Dilerseniz +90 532 069 8188 numaralı hattımızdan 7/24 bizlere ulaşarak bilgi alabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz.